Programma veld/zaalwachten

DATUM ZAALWACHT TIJD TEAM TEGENPARTIJ
11/30/2019 Reservespeler 19:30 NQL 1 Spannum 1
11/30/2019 Reservespeler 20:50 NQL 2 De Walden 5
11/30/2019 Ouder van Gerbrecht 18:00 NQL A1 Deinum A1
11/30/2019 Ouder van Daniƫl 16:50 NQL C1 Noordenveld C1
11/30/2019 Ouder van Maartje 15:45 NQL D1 Noordenveld D2
11/30/2019 Ouder van Merle 15:45 NQL E1 Flamingo’s E1
12/14/2019 Reservespeler 19:30 NQL 1 Pallas ’08 1
12/14/2019 Reservespeler 20:50 NQL 2 DTG 2
12/14/2019 Ouder van Henner 18:10 NQL C1 Frigro/Invicta C3
12/14/2019 Ouder van Hesther 17:05 NQL D1 Frigro D1
12/14/2019 Ouder van Thea 17:05 NQL E1 Mid-Fryslan/Jansma Burdaard E2
1/18/2020 Reservespeler 19:30 NQL 1 Westergo 1
1/18/2020 Reservespeler 20:50 NQL 2 Westergo 2
1/18/2020 Ouder van Nynke Louise 18:00 NQL A1 Westergo A1
1/18/2020 Ouder van Anne Greet 16:50 NQL C1 De Granaet C2
1/18/2020 Ouder van Esther 15:45 NQL D1 Kinea D1
02-01-20 Reservespeler 19:30 NQL 1 Sparta (Ze) 1
02-01-20 Ouder van Hannah 18:00 NQL A1 Veenwouden A1
02-01-20 Ouder van Nelyanne 16:50 NQL C1 Harkema C1
02-01-20 Ouder van Semina 15:45 NQL E1 DTS (S) E1
2/29/2020 Reservespeler 19:30 NQL 1 WWC 1
2/29/2020 Reservespeler 20:50 NQL 2 Joure 2
2/29/2020 Ouder van Elina 18:00 NQL A1 De Walden A3
2/29/2020 Ouder van Marije 16:50 NQL C1 Flamingo’s C2
2/29/2020 Ouder van Amber 15:45 NQL D1 Olympia (T) D1
2/29/2020 Ouder van Edith 15:45 NQL E1 DOW E1
3/14/2020 Reservespeler 20:10 NQL 1 DTL 1
3/14/2020 Reservespeler 21:20 NQL 2 DTL 2
3/14/2020 Ouder van Rixt 18:40 NQL A1 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3
3/14/2020 Ouder van Elsa 17:30 NQL C1 WIK ’34 C1
3/14/2020 Ouder van Lisa Mare 16:30 NQL D1 It Fean/Boelenslaan D3
3/14/2020 Ouder van Thea 16:30 NQL E1 WIK ’34 E1
3/28/2020 Reservespeler 19:30 NQL 1 TFS 1
3/28/2020 Reservespeler 20:50 NQL 2 VZK/Donkerbroek 2
3/28/2020 Ouder van Geertje 18:00 NQL A1 De Granaet A2
3/28/2020 Ouder van Maartje 17:00 NQL D1 DTS (S) D1
3/28/2020 Ouder van Merle 17:00 NQL E1 De Walden E2

Rinsumageast – Burdaard