Programma

 

 Datum  Starttijd  WAAR  Wedstrijd  Scheidsrechter  Zaalwacht
 8 nov ’17  21:00 Dunoard Houtigehage De Pein MW1 – NQL MW1
11 nov ’17 09:00 De Boppeslach Damwald NQL F1 – Pallas “08 F1  Lianne Kooistra  ouder van Semina
Datum Starttijd WAAR Wedstrijd Scheidsrechter Zaalwacht
11 nov ’17 10:00 De Boppeslach Damwald NQL D1 –   DTLD2 Maaike Visser- Hoekstra  ouder van Anne Renske
11 nov ’17 10:05 Snij Noord Hal Drachten Drachten/vd Wiel E1 – NQL E1
11 nov ’17 13:10 Surventohal Surhuisterveen it Fean/ Boelenslaan C2 – NQL C1
11 nov ’17 14:45 De Holten Marum NKC (N) 1 – NQL 2 scheids in opleiding
11 nov ’17 15:25 SNIJ Noord Hal Drachten Drachten/vd Wiel B3 – NQL B1
11 nov ’17 18:25 de Hege Fonnen Lemmer Lemmer 1 – NQL 1
16 nov ’17 20:00 Heechfinne Ferwert NQL MW 1- it Fean/ Boelenslaan  Sieds Tuinenga  reservespeler
18 nov ’17 9:30 De Fugelkamp Harkema Harkema F1 – NQL F1
18 nov ’17 10:00 de Ynset Holwerd DTL D2 – NQL D1
18 nov ’17

18 nov ’17

12:00

 

17:00

Dunoard Houtigehage

Heechfinne Ferwert

Wez Handich C1 – NQL C1

NQL B1 – Noordeveld B2

 

 

Johannes Reitsma

 

 

ouder van Ibrich

Datum Starttijd WAAR Wedstrijd Scheidsrechter Zaalwacht
18 nov ’17 18:00 Heechfinne Ferwert NQL A1 – Invicta/Frigro/ Harkema A3 Wybe Zijlstra ouder van Geertje
18 nov ’17 19:15 Heechfinne Ferwert NQL2-Invicta/Frigro 3 Fokke Sierksma Eva
18 nov ’17 20:35 Heechfinne Ferwert NQL 1 – DTS (S) 1 Tessa
23 nov  ’17 21:00 Dunoard Houtigehage TFS MW1- NQL MW1
25 nov ’17 9:00 De Boppeslach Damwald NQL E1 – DTS (S) E1 Mariska Tuinenga ouder van Sterre
25 nov ’17 10:00 De Boppeslach Damwald NQl C1 – Quick ’21 C1  Jan Wassenaar ouder van Janine
25 nov ’17 10:00 De Hege Walden Oentsjerk De Walden D3 – NQL D1
25 nov ’17 11:00 Cammingahal Leeuwarden Wez Warber en Fluch F1 – NQL F1
Datum Starttijd WAAR Wedstrijd Scheidsrechter Zaalwacht
25 nov ’17 15:15 Quicksilver S Zuidhorn Zunobri 1 – NQL 1
25 nov ’17 17:20 Cammingahal Leeuwarden Pallas ’08 A1 – NQL A1
30 nov ’17 20:00 Heechfinne Ferwert NQL MW 1 Pallas ’08 MW1  Jelle Reitsma reservespeler
2 dec ’17 13:45 De Boppeslach Damwald NQL D1 – Leeuwarden D1 scheids in opleiding ouder van Henne
2 dec ’17 13:45 De Boppeslach Damwald NQL F1 – CSL F1  Lianne Kooistra  ouder van Edith
2 dec ’17 14:45 De Boppeslach Damwald NQL C1 – Wez Handich C1  Maaike Visser- Hoekstra  ouder van Lieke
2 dec ’17 17:00 Heechfinne Ferwert NQL B1 – DOW D1  Johannes Reitsma  ouder van Marije van Diggelen
2 dec ’17 18:00 Heechfinne Ferwert NQL A1 – Olympia (t) A1 Wietse Kuipers  ouder van Jouke
2 dec ’17 19:15 Heechfinne Ferwert NQL 2- Niek 1  Fokke Sierskma  Anneke
Datum Starttijd WAAR Wedstrijd Scheidsrechter Zaalwacht
2 dec ’17 20:35 Heechfinne Ferwert NQL1 – SIM1 Marrit
6 dec ’17 19:00 Heechfinne Ferwert NQL MW 1 – MN en W MW1 Minne Jansma reservespeler
9 dec ’17 9:00 de Middelzee Bolsward Westergo F1 – NQL F1
9 dec ’17 10:00 de Hullen Roden Noordenveld D2 – NQL D2
9 dec ’17 12:00 Wetterstins Burgum Vlug &Vaardig (G) E1 – NQL E1
9 dec ’17 14:00 Rodenburghal Leek Rodenburg/Sparta (ZE)/ OWK – NQL B1
9 dec ’17 17:00 De Boppeslach Damwald Wik’34 A1 – NQL A1
9 dec ’17 17:10 de Houtmoune Buitenpost Flamingo’s 4 – NQL 2
Datum Starttijd WAAR Wedstrijd Scheidsrechter Zaalwacht
9 dec ’17 19:25 De Boppeslach Damwald Wik 34  1 – NQL 1
13 dec ’17 21:00 Dunoard Houtigehage Boelenslaan/it Fean MW1 – NQL MW1
16 dec ’17 9:00 Surventohal Surhuisterveen DTS (S) E1 – NQL E1
16 dec ’17 11:00 De Boppeslach Damwald NQL C1 – De Walden C2  Jan Wassenaar  ouder van Nynke Louise
16 dec ’17 17:00  Heechfinne Ferwert NQL B1 -Rodenburg/Sparta (ZE)/ OWK  B3  Wybe Zijlstra ouder van Brecht
16 dec ’17 18:00 Heechfinne Ferwert NQL A1 – Vlug &Vaardig (G)  A1  Sieds Tuinenga  ouder van Iris Janne
16 dec ’17 19:15 Heechfinne Ferwert NQL 2 – DTS (S) 4  Fokke Sierksma  Gjalt
 16 dec ’17 20:35  Heechfinne Ferwert  NQL 1 – Spannum 1  Lianne
 21 dec ’17

23 dec ’17

 

23 dec ’17

 20:00

 

13:30

 

13:30

 Heechfinne Ferwert

De Boppeslach Damwoude

 

De Boppeslach Damwoude

 NQL MW1 – DFS/Veenwouden MW1

NQL F1 – Wez Warber en Fluch F1

NQL D1 – Mid-Fryslan/ Jansma Burdaard D5

 

 

 Jelle Reitsma

sio Selien Kooistra

 

scheids in opleiding

 

 reservespeler

ouder van Marith

 

ouder van Marije

Rinsumageast – Burdaard