Programma

Veldcompetitie voorjaar 2018 – programma met scheidsrechters en veldwacht

woensdag 04 april:
wo 04/04 20:00
NQL MW1 – Boelenslaan / It Fean MW1
De Swellen in Burdaard

zaterdag 07 april:
za 07/04 10:00
NQL F1 – Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1
De Vonder in Rinsumageest

woensdag 11 april:
wo 11/04 20:00
Pallas ’08 MW1 – NQL MW1
Nylan in Leeuwarden

vrijdag 13 april:
vr 13/04 19:15
MN en W A1 – NQL A1
Sportcomplex in Hijum

vr 13/04 18:30
Vlug & Vaardig F1 – NQL F1
Sportcomplex in Garyp

zaterdag 14 april:
za 14/04 15:30
NQL 1 – Noveas 1
De Vonder in Rinsumageest

za 14/04 12:30
De Granaet B2 – NQL B1
Tolhuispark in Dokkum

za 14/04 11:15
It Fean / Boelenslaan C3 – NQL C1
De Ketting in Surhuisterveen

za 14/04 11:00
Noordenveld D2 – NQL D1
Sportcomplex in Roden

za 14/04 09:00
De Wâlden E3 – NQL E1
Kaetsjemouilân in Oenkerk

za 14/04 10:00
De Wâlden E2 – NQL E1
Kaetsjemouilân in Oenkerk

woensdag 18 april:
wo 18/04 20:00
NQL MW1 – Wez Handich / Dow MW1
De Swellen in Burdaard

zaterdag 21 april:
za 21/04 15:30
Thrianta 1 – NQL 1
Sportcomplex in Hoogeveen

za 21/04 16:30
Flamingo’s 4 – NQL 2
De Swadde in Buitenpost

za 21/04 17:00
Olympia A1 – NQL A1
Sportcomplex in Twijzel

za 21/04 10:00
CSL B2 – NQL B1
Britsenburgh in Britsum

za 21/04 12:15
Dow C1 – NQL C1
De Burgerkamp in Oostermeer

za 21/04 10:00
Altijd Kwiek D1 – NQL D1
De Jister in De Veenhoop

za 21/04 10:00
NQL E1 – DTS E2
De Vonder in Rinsumageest

za 21/04 09:30
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1 – NQL F1
sportveld in Akkrum

donderdag 26 april:
do 26/04 20:00
Wez Handich / Dow MW1 – NQL MW1
It Hagehiem in Rottevalle

zaterdag 28 april:
za 28/04 15:30
EKC 2000 1 – NQL 1
Gem. sportpark in Emmen

za 28/04 18:30
Sparta 3 – NQL 2
Molenweg in Zevenhuizen gn

zaterdag 12 mei:
za 12/05 15:30
NQL 1 – Stadskanaal ’74 1
De Vonder in Rinsumageest

za 12/05 13:45
NQL 2 – Noordenveld 4
De Vonder in Rinsumageest

za 12/05 12:15
NQL A1 – Olympia A1
De Vonder in Rinsumageest

za 12/05 11:00
NQL B1 – CSL B2
De Vonder in Rinsumageest

za 12/05 10:00
NQL C1 – Dow C1
De Vonder in Rinsumageest

za 12/05 10:00
NQL D1 – Altijd Kwiek D1
De Vonder in Rinsumageest

za 12/05 09:00
NQL E1 – It Fean E1
De Vonder in Rinsumageest

dinsdag 15 mei:
di 15/05 19:30
Boelenslaan / It Fean MW1 – NQL MW1
Sportcomplex in Boelenslaan

woensdag 23 mei:
wo 23/05 20:00
NQL MW1 – Pallas ’08 MW1
De Swellen in Burdaard

zaterdag 26 mei:
za 26/05 15:30
NQL 1 – Flamingo’s 1
De Vonder in Rinsumageest

za 26/05 13:30
NQL 2 – CSL 4
De Vonder in Rinsumageest

za 26/05 11:30
Wez Warber en Fluch A1 – NQL A1
Sportcomplex in Hempens

za 26/05 12:00
NQL B1 – De Wâlden B2
De Vonder in Rinsumageest

za 26/05 11:15
Quick ’21 C1 – NQL C1
De Kamp in Oudega

za 26/05 14:45
OWK D1 – NQL D1
De Gaveborg in Oostwold

za 26/05 10:30
LDODK / Rinsma Fashion E4 – NQL E1
Kortezwaag in Terwispel/Gorredijk

za 26/05 09:30
Wez Warber en Fluch F1 – NQL F1
Sportcomplex in Hempens

zaterdag 02 juni:
za 02/06 15:30
DTS 1 – NQL 1
Woudlust in Surhuizum

za 02/06 14:00
DTS 4 – NQL 2
Woudlust in Surhuizum

za 02/06 12:15
NQL A1 – MN en W A1
De Vonder in Rinsumageest

za 02/06 14:00
NQL B1 – De Granaet B2
De Vonder in Rinsumageest

za 02/06 11:10
NQL C1 – It Fean / Boelenslaan C3
De Vonder in Rinsumageest

za 02/06 10:00
NQL D1 – Noordenveld D2
De Vonder in Rinsumageest

za 02/06 09:00
NQL E1 – De Wâlden E3
De Vonder in Rinsumageest

za 02/06 10:00
NQL F1 – Vlug & Vaardig F1
De Vonder in Rinsumageest

 

 

 

 

 

 

 

Rinsumageast – Burdaard